GTC yatırımlarınızın on yıllar boyunca güvenilir ve finansal olarak sağlam olabilmesi için yüksek verimlilik, uzun süreli devamlılık ve yüksek güvenlik çözümlerine odaklanmıştır.

6X, ICE modül sertifikasyonu standartlarını izleyen akredite edilmiş laboratuvarlar tarafından uygulanan genişletilmiş dayanım testidir. Modül üreticileri için temel EC 61215 ve IEC 61730 standartları 1X olarak, 1000 saat (ortalama 5 yıl) için açık hava koşullarını temsil eden 80C / 80% RH Damp-Heat Testi ve de TC 200 iklim Testi şeklinde uygulanır. Bazı üreticiler dayanırlık testini 3X olarak yaptırmaktadırlar böylece IEC standartlarının 3 katına göre değerlendirilmeye tabi tutulurlar. Birçok üretici bu aşamada başarısız olmaktadır çünkü modül tasarımları ham madde fiyatına göre yapılmaktadır. Elbette maliyet konusundaki endişeleri gözden geçirerek fiyatımızı oluşturan yol haritasını dikkatli şekilde optime etmekteyiz. Ancak geliştirilmiş dayanım bizim birincil önceliğimizdir. GTC 6X dayanım testinden açık alan koşullarında 30 yılda en düşük enerji azalımı (< 9%) ve nem sızdırma özelliği ile başarıyla geçmiştir.

6X performanslı panellerimiz enerji santralleri için uzun vadede en düşük elektrik maliyetini ortaya çıkarmaktadır.

Standart çerceveli 260W backsheet C-Si modüller ile karşılaştırırsak, bizim GG1H 310W PERC modülümüz özellikleri şunlardır:

  • 6X Daha Fazla Dayanım
  • 15% Daha Az Alan
  • 15% Daha Az Mekanik Alt Yapı
  • 3 Kat Daha İyi Düşük Işık Performansı
  • 2% Daha İyi Sıcak Hava Performans Kaybı
  • 5% Daha İyi Açık Saha Testleri ile Gözlemlenmiş ve Raporlanmış Üretim Değeri, 1 Yıl İçin
  • 30 yıl için 18% maksimum güç azalımı garantisi
  • AA Yangın Güvenliği

 

Biz sadece zemine montaj santraller için FV modüller üretmiyoruz.

Ayrıca her türlü çatılar için, otoparklar, binaların  cepheleri, çöp sahaları, tekneler, yaya yolları  için, ve de  taşınabilir sistemlere entegre edilebilecek modüller de tasarlıyoruz.

Modüllerimiz yangına, neme, kırılmaya ve korozyona dayanıklıdır.

6X IEC Testli panellerimiz minimum performans kaybı ile 30 yıl boyunca dayanım sağlarlar. Böylece enerji santralinizin ömrünü 30 yıl ve üzeri aldığınızda,  GTC modülleri ile, Dünya’ nın en ucuz elektriğini üretiyorsunuz.